Atrakcje dla najmłodszych "Magrowiczów"

Turnieje, konkursy z nagrodami, animacje, występy artystów to nasza propozycja dla najmłodszych. Chcemy urozmaicić dzieciom czas wakacji poprzez zorganizowaną zabawę, a rodzicom zaaranżować chwilę wytchnienia.

Zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych odbywają się codziennie oprócz sobót w dwóch blokach: przedpołudniowym i popołudniowym. Pod okiem wykwalifikowanego personelu organizujemy zabawy na świeżym powietrzu i zajęcia w naszej 100-metrowej świetlicy.

Wstęp wolny na występy znakomitych artystów to atrakcja przewidziana specjalnie dla Gości naszego ośrodka!


 

Zajęcia dla 2– i 3– latków!

Zajęcia dla dzieci w wieku 2–3 lat odbywają się codziennie oprócz sobót w naszej świetlicy według planu zajęć dostępnego w recepcji. Zajęcia trwają około 1 godziny i prowadzimy je wyłącznie w obecności rodziców bądź opiekunów. Malujemy, wycinamy, kleimy, śpiewamy, tańczymy, poznajemy kształty… A wszystko z humorem i na luzie, jak to na wakacjach!!!


 

Magragaskar

Magragaskar to wydzielona przestrzeń dla najmłodszych Magrowiczów.  Wiele sensorycznych zabawek- zwierząt to świetna alternatywa do zewnętrznych placów zabaw, niezwykle przydatna w razie niepogody.  Nasze ,,mądre” zabawki mogą wspierać ogólne zdolności motoryczne najmłodszych  dzieci (ruch, zręczność) lub zdolności poznawcze (np. rozróżnianie kolorów, faktur).


 

Mama & Baby

Mama&Baby to program zajęć skierowany do mam z najmłodszymi pociechami. Program obejmuje codzienne zajęcia w grupie ok. 10 osób i stworzony jest z myślą o mamach i niemowlaczkach do ok. 10 miesiąca życia. Mamy wykonują nieskomplikowane ćwiczenia wraz ze swoimi pociechami, tak więc nie rozstając się z dzieckiem nabierają formy po okresie ciąży i połogu. Ponadto mamy uczą się podstaw masażu niemowlaczka pod okiem prowadzącej. Czas trwania: ok. 45 minut. Zajęcia są bezpłatne.

Zapisy w naszej recepcji. Serdecznie zapraszamy!


 

Masaże dla niemowląt

Image

W naszej ofercie masaży pojawił się masaż dla niemowląt – godzinna indywidualna sesja masażu dla najmłodszych naszych Gości z rodzicem/rodzicami i instruktorką. Masaż niemowlaczka połączony z ćwiczeniami stymuluje prawidłowy rozwój ruchowy dziecka, uczy rodzica prawidłowych technik masażu, buduje więź między rodzicami i dzieckiem, uspokaja maleństwo. Masaże dla niemowląt polecane są szczególnie dla niemowląt z tendencjami do kolek i niespokojnego snu. Masaże indywidualne są extra płatne.

Zapisy w naszej recepcji. Serdecznie polecamy!

* Program Mama&Baby oraz Masaże dla niemowląt przewidziane są w wybranych tygodniach sezonu.

oferta ośrodka obejmuje wszystkie posiłki i napoje bezalkoholowe serwowane na bufecie. Oferta nie obejmuje asortymentu sprzedażowego baru oraz kawiarni.